Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik özleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün
 • Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün

Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün

7.000,00 ₺ 'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün: Araç Hareket Saatleri

13.00 Beylikdüzü Migros Önü
13.15 Avcılar Otobüs Durakları
14.00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
14.30 Mecidiyeköy İETT Durakları
15.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
15.10 Bostancı Köprüsü Ankara Yönü
15.20 Kartal Köprüsü Ankara Yönü
15.30 Pendik Köprüsü Ankara Yönü
15.40 Çayırova McDonald's
16.00 Gebze Center Önü
16:40 İzmit Halkevi
17.25 Sakarya Otogar
21.30 Ankara Armada AVM

2. Gün: Gaziantep - Antep Kalesi - Bakırcılar Çarşısı – Almacı Pazar - Tahmis Kahvesi Halfeti Tekne Turu – Şanlıurfa - Balıklı Göl - Aynzeliha Gölü - Tarihi Çarşılar

Gece yolculuğumuzun ardından Gap Turumuz için vereceğimiz kahvaltı molası ile güne başlıyoruz. Gaziantep Kalesi ile turumuza devam ediyoruz. Kalenin ne zaman inşa edildiği bilinmemekle birlikte, Roma döneminde gözlem amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Kale; tarih boyunca birçok kez restore edilmiş ve son halini 2000'li yılların başında yapılan bir restorasyon ile almıştır. Daha sonra Sedefçiler, Baharatçılar, Sebze Hali, Tarihi Paşa Hanı, Tahtani Camii, Uzun Çarşı, Tarihi Gümrük Hanı, Zincirli Bedesten, Kunduracılar Çarşısı’nı görerek Bakırcılar Çarşısı’na ulaşıyoruz. Burada Gaziantep`in en eski çarşısı olarak bilinen 250 yıllık Almacı Pazarını geziyoruz. Daha sonra Tahmis Kahvesi’ne ulaşıyoruz.

1635-1638 yılları arasında Mevlevihane Tekkesi’ne gelir getirmesi amacıyla yapılan Tahmis Kahvesi’nde Menengiç Kahvesi içmek ve çarşılarda alışverişlerimizi gerçekleştirmek için serbest zaman veriyoruz. Bir sonraki durağımız Zeugma Müzesi olacaktır. Roma dilinde iki yakayı bir araya getiren anlamında isimlendirilen Zeugma Kenti’nin Birecik Barajı sularının altında kalmasının ardından, Romalı Generallerin villalarının taban mozaiklerin çıkartılıp sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi olma özelliğini taşıyan müzede Dünyaca ünlü ‘’Çingene Kızı’’ mozaiğinin yanı sıra konusunu Yunan Mitolojisinden alan mozaikleri geziyoruz, ardından Gaziantep’e veda ederek ülkemizin “Cittaslow” kentlerinden biri olan Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Barajı İnşasından sonra bir kısmı baraj gölü altında kalan Halfeti’de dileyen misafirlerimiz ile bizi bekleyen teknemize binerek Halfeti Tekne Turuna başlıyoruz. (Ekstra) Baraj Gölü üzerinde yapacağımız gezinti sırasında yine büyük bir kısmı baraj gölü altında kalmış olan Kral Kızı Mağarası, Rumkale ve Bilesur Savaşan Köyü’nde Fırat suları altında kalan Camii ve Minaresini göreceğiz.

Daha sonrasında ise Hz. İbrahim Peygamber’in doğduğu ve ateşe atıldığı, Hz. Eyüp Peygamber’in çile çektiği, Şuayip Peygamber’in ibadet ettiği Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. İlk durak noktamız Balıklı Göl; İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yerde oluşan Balıklı Göl (Halil-Ür Rahman) ve Nemrut’un kızı Zeliha’nın gözyaşlarından oluştuğu söylenen Aynzeliha Gölü’nü görüyoruz ve ardından Urfa’ya özgü ürünler alabilmeniz için Urfa’nın otantik çarşılarına geçiyoruz. Akabinde Urfa’da ki otelimize doğru hareket ediyoruz.

 Dileyen misafirlerimizle yöresel akşam yemeği alabileceğimiz eğlenebileceğimiz ve bölge kültürünü yakinen tanıyabileceğimiz sıra gecesine katılabilirler. (Ekstra)

Önemli: Şanlıurfa otel konaklamamız oda kahvaltıdır. Akşam yemeği için dileyen misafirlerimiz yemekli sıra gecesi programına dahil olabilirler. (Ekstra)

Kahvaltı: Gaziantep’te alınacaktır. (Serbest Zamanda Alınacaktır)

Öğle Yemeği: Halfeti’de alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Sıra Gecesinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama Oteli: Şanlıurfa Aslan Konuk Evi

3. Gün: Harran - Harran Üniversitesi - Ulu Camii - Konik Kubbeli Evler - Göbeklitepe – Eski Mardin - Mardin Ulu Camii - Abbaralar - Tarihi Ptt Binası (Şahtana Konağı) - Şehidiye Camii Medresesi - Mezopotamya Ovası

3. Günümüzde otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak, “Yolların kesiştiği yer” anlamına gelen İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık bir geçmişe sahip Harran’a hareket ediyoruz.Dünya üzerinde sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleri ile koruma altına alınan Harran da; Harran Üniversitesi (Ulu Cami), Harran Höyüğü, Kale, Kervansaray ve Geleneksel Konik Evlerini görüp bu evlerden bir tanesini ziyaret ediyoruz ziyaretimiz sırasında yöresel kıyafetler giyerek fotoğraflar çekilebiliyoruz. Harran gezimiz sonrasında Göbeklitepe’ye doğru hareket edip Anadolu ve Dünya uygarlık tarihinin ilk tapınaklarına ev sahipliği yapan, Unesco Dünya Kültür Miras Listesindeki Göbeklitepe Höyüğü’ne varıyoruz. Tarihi 12 bin yıl önceye dayanan Göbeklitepe, geçtiğimiz yıllarda National Geographic dergisinin tüm dünyada “Dinin Doğduğu Yer” sloganıyla kapak yapılmıştır. Neolitik çağın Hac Merkezi kabul edilen Göbeklitepe hakkında rehberimizden tarihi bilgiler aldıktan sonra Şanlıurfa gezimizi tamamlayıp, Mardin’e doğru hareket ediyoruz. Mardin’i gezmeye Cumhuriyet meydanı ile başlıyoruz. Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısını göreceğiz. Yürüyüşümüz sırasında Artuklu Döneminin mimari örneklerinden olan Mardin Ulu Camii’yi geziyoruz burada da rehberimizden alacağımız tarihi bilgiler ardından sokakları birbirine bağlayan küçük tünellerin yani Abbaraların altından geçerek bir dönem PTT Binası olarak kullanılmış ve bu şekilde tanınan, eski bir Ermeni Konağı olan Şahtana Konağı’nı görüyoruz. Ardından 13. Yüzyılın başlarında Artuklu Sultanı Melik Nasreddin Artuk Aslan tarafından yaptırılan Şehidiye Camii’ni görerek Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı içebilmek ve muhteşem fotoğraflar çekebilmek için kısa bir mola verip ardından Mardin’in meşhur kahve ve kuruyemiş alışverişlerimizi gerçekleştirip otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Urfa’da alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Tur ücretine dahildir)

Konaklama Oteli: Mardin Matiat Otel vb.

4. Gün: Dara Antik Kenti – Beyazsu – Midyat - Midyat Konukevi - Telkari Atölyesi - Deyrulzafaran Manastırı - Kasımiye Medresesi - Kırklar (Mor Behnam Kilisesi) - Şahkulu Bey Konağı

Mezopotamya’nın en önemli yerleşkelerinden biri olan Dara Antik Kenti ve Beyazsu gezimizi gerçekleştiriyoruz. (Ekstra) Mardin’in 30 km güneydoğusunda, Oğuz Köyü’nde yer alan Dara Antik Kenti Kaya içine oyulan yapılardan ve geniş bir alandan oluşmaktadır. Dara Antik Kenti gezimizin ardından Midyat’ın güneyinde kalan ve tepelerin eteğinden kaynağını alan Beyazsu’ya hareket ediyoruz. Mardin’in kurak ve ağaçsız coğrafyasında, serin ve berrak suyu, ağaçları ve yeşilliği ile Beyazsu’da kısa bir çay kahve molası veriyoruz. Dara Antik Kenti ve Beyazsu gezimizin ardından dinlerin ve dillerin buluşma noktası Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’ta Sıla, Hercai, Ah Bir Bulut Olsam gibi dizilerin çekildiği Midyat Konukevi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Birbirinden harika fotoğraflar çekebileceğiniz Konukevi ziyaretimiz sonrasında Süryani ustalar tarafından yıllar boyunca geliştirilmiş ve bir kültür halini almış Telkâri sanatının örneklerini görüp satın alabileceğimiz telkâri atölyesini ziyaret edip, alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından tekrar Mardin’e dönüp önce Deyrul Zafaran Manastırı’nı daha sonrasında ise sırasıyla Kasımiye Medresesi, Kırklar (Mor Behnam) Kilisesi, Zinciriye Medresesi, ve son olarak eski bir Ermeni Konağı olan Şahkulu Bey Konağını geziyor ve Adıyaman'a doğru yolculuğumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Mardin’de alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Tur ücretine dahildir)

Konaklama Oteli: Adıyaman Samos Otel

5. Gün: Diyarbakır - Ongözlü Köprü - Hevsel Bahçeleri - Keçi Burcu - Mardin Kapı - Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi - Diyarbakır Ulu Camii-Adıyaman-Nemrut-Cendere Köprüsü

Diyarbakır'da ki otelimizde alacağımız kahvaltı akabinde,On Gözlü Köprüye varıyoruz. Hıdırellez zamanı yöre halkı dileklerinin kabulü için bir kağıda dileklerini yazıp bu köprüden Dicle Nehri’ne atarlarmış. Buradaki fotoğraf molamızın ardından 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcu, Urfa Kapı ve Mardin Kapıyı panoramik olarak görüyoruz. Ardından “Yaş otuz beş, yolun yarısı eder” şiiriyle tanıdığımız Diyarbakırlı Şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi'ni ziyaret ediyoruz, bu güzel evde bölge sivil mimarisinin ince örneklerini göreceksiniz. Burada vereceğimiz kısa molamızın ardından Anadolu’nun ilk, İslam Alemi’nin 5. Harem-i Şerif’i olan Ulu Camii gezimizi gerçekleştirdikten sonra Diyarbakır’a veda ederek Adıyaman'a doğru olan yolcluğumuza başlıyoruz. Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu'muzun 5. gününde, dileyen misafirlerimizle birlikte (Ekstra) Nemrut Dağı turumuza doğru yola çıkıyoruz. Minibüslerimizle birlikte yaklaşık 30 dakika sürecek yürüyüş yolumuzun başlangıcına ulaşıyoruz. Biraz zorlu yürüyüşümüzün bitiminde, Altar'dan Kral Antiochos’un Anıt Mezarı’nı, Antiochos’un, Zeus’un, Apollon’un ve Herkül’ün Devasa Heykellerini gördükten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kommagene Kralı Mithridates, annesi İsias, kızkardeşi Antiochis ve yeğeni Aka’nın mezarlarının olduğu Karakuş Tümülüsü’nü ve Roma İmparatoru Septimius Severus’un karısı ve oğulları adına yaptırdığı, Cendere Köprüsü’nü gördükten sonra İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Dönüş Yolculuğumuz Kahramanmaraş-Göksun-Pınarbaşı-Kayseri-Ankara-Bolu-İstanbul Güzergahında Gerçekleşecektir.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Tur ücretine dahildir)

Öğle Yemeği: Diyarbakır’ da alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesislerde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama Oteli: Bu akşam konaklamamız yoktur. Gece yolculuğu yapılacaktır.

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Ek YatakÇocukTaksitler
04.06.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
15.06.2024Müsait8.000,00 ₺8.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 4.000,00 ₺
6 - 12 Yaş 8.000,00 ₺
Taksitler »
18.06.2024Müsait8.000,00 ₺8.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 4.000,00 ₺
6 - 12 Yaş 8.000,00 ₺
Taksitler »
02.07.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
16.07.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
30.07.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
13.08.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
27.08.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
03.09.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
10.09.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
17.09.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
24.09.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
01.10.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
08.10.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
15.10.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
22.10.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »
29.10.2024Müsait7.000,00 ₺7.000,00 ₺0 - 2 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 3.500,00 ₺
6 - 12 Yaş 7.000,00 ₺
Taksitler »

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 3 Gece Otel Konaklaması
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Mili park giriş ücretleri
 • Araç içi ikramlar
 • Belirtilen Çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk sabah kahvaltısı
 • 1.Gün akşam yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Müze Ören Giriş ücretleri
 • Halfeti Tekne Turu 
 • Nemrut Minibüs ücretleri 
 • Şanlıurfa Sıra Gecesi 
 • Beyazsu
 • Dara Antik Kent
Ek Bilgiler

TUR KALKIŞIMIZ BELİRTİLEN TARİHLERİDEDİR.
Turumuzun süresi 4 Gece 5 Gündür. Otel konaklaması 3 Gece olarak gerçekleşmektedir.
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

İptal Şartları

I- ÖDEMELER Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %50’ si, bakiyesinin ise gezinin başlamasından en geç 21 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilir. Bu durumda toplam gezi bedelinin %35’ i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir. Acente kredi kartı bilgilerini hiçbir koşulda 3. kişilerle paylaşmayacağını kabul ve taahüt eder II- İPTAL - VAZGEÇME - DEĞİŞİKLİKLER Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır. 1- Seyahat acentesi gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden ötürü geziyi hareket tarihinden 3 gün önce iptal edebilir, bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. 2- a- Tüketicinin gezinin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal-değişiklik talep etmesi durumunda ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, Rezervasyonunu kendisinin veya birinci derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi bir rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile gezinin başlamasından 29-21 gün önce iptal-değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini, 20 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul eder ve taahhüt eder. Erteleme-değişiklik yapılan rezervasyonlarda iptal hakkı bulunmamaktadır. b- Tüketici, indirimli satış döneminde satın almış olduğu Erken Rezervasyon İndirimli Ürününü herhangi bir sebeple iptal ettirmek isterse, ise gezi bedelinin tamamını acenteye ödemeyi kabul eder ve taahhüt eder.

Vize Bilgileri

Güneydoğu Anadolu Turu 3 Gece 4 Gün Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Whatsapp Hattımız +908503031305
Hemen Arayın 0850 303 13 05
Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en uygun tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.